Aktivite YönetimiAktivite Yönetimi

Aktivite Yönetimi

Aktivite yönetimi pazarlama yönetimi altında bulunmakta olup aday müşteri veya cari müşteri ile yapılan telefon, ziyaret, fuar, email gibi her türlü görüşme kayıt altına alınabilmektedir. Esn Online Crm Yazılımı ile yapılan tüm görüşmeler kayıt altına alınıp raporlanabilmektedir. Aktivite kayıt ekranında firma adı, tarih, görüşen yetkili, görüşülen firma yetkilisi, görüşme konusu yer almaktadır. Aktivite açık ve kapalı olarak sınıflandırılabilmektedir. Açık olan aktiviteler henüz tamamlanmamış ve devam eden faaliyetler olarak değerlendirilebilmektedir. Kapalı yani sonuçlanmış aktiviteler bir şekilde olumlu ve olumsuz kapatılmış aktiviteler olarak değerlendirilecektir.

Aktivite yönetiminde ayrıca randevu planlaması yapılabilmektedir. Bilindiği gibi yapılan aktiviteye ait ileriye dönük hatırlatmalar eklenmesi gerekebilmektedir. Böylece randevu tarihi ve saati işaretlendirğinde Esn Crm Online Yönetim Programı kullanıcılara hatırlatma yapacaktır.

Yapılan aktiviteler aktivite kayıt ekranında kategorilere ayrılarak ve zorunlu alanlar belirlenerek doldurulabilmektedir. Böylece girilen verilere bağlı olarak detaylı raporlar alınabilmektedir. Günlük ve haftalık bazda, yapılan aktivite türüne göre(ziyaret, telefon, fuar, email) detaylı raporlar alınabilmektedir. Raporlar ister grafiksel, ister excel isterseniz pdf formatında rahatlıkla alınabilmektedir.