HizmetlerimizKiralama Modelinde Destek Hizmetlerimiz

Esn Web ve Esn Mobil uygulamalarımız kiralama ile kullanan müşterilerimiz kiralama süreci boyunca destek hizmetlerimizden ücretsiz olarak yararlanabilecektir. Destek hizmetleri uzaktan bağlantı ve uzaktan eğitim şeklinde online olarak verilmektedir. Bunun yanında form tasarımı ve veri aktarımı gibi hizmetlerden yine ücretsiz olarak ararlanabilmektedir. Kullanmış olduğu uygulamalar için firmaya özel yazılımsal talepler değerlendirilerek ücret talep edilecektir. Kiralama süresinde ödemeleri aksatan firmalar için destek hizmeti verilmeyecek olup ödemeleri düzenli olarak yapan firmalar için ücretsiz destek taleplerine yanıt verilecektir.

Satış Modelinde Destek Hizmetlerimiz

Satış modelinde destek hizmetleri senelik veya aylık destek hizmetleri karşılığında gerçekleştirilmektedir. Destek anlaşması yapmak zorunludur ve yapmayan firmalar için destek hizmeti verilmeyecektir. Destek anlaşması bedeli veya oranı sözleşmede belirtilmektedir. Sözleşme bedeline senelik olarak zam tefe/tüfe miktarını geçmemektedir.

Temel düşüncemiz satışı veya kiralaması yapılan sistemin müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır. Bu nedenle teknik imkanların vermiş olduğu her türlü müşteri kullanım kolaylığı için çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

Satış öncesinde demo aşamasında firmaların belirtmiş olduğu talep veya istekler için taahhüt verilebilmektedir. Satış sonrası sözleşmede belirtilmeyen veya satış öncesinde yazılı iletilmeyen tüm talepler geçersizdir ve Önal Yazılım bu taleplerden kaynaklı sorumlu tutulmamaktadır.

Başlıca Destek Hizmetlerimiz

Destek hizmetlerimizin en başında uzak bağlantı destek hizmetimiz gelmektedir. Müşteri taleplerinde sorun yaşanılan bilgisayar veya sisteme internet üzerinden bağlantı gerçekleştirilerek sorunun hızlı ve kolay bir şekilde çözümü gerçekleştirilmektedir. Web tabanlı satılan sistemimizde bilgisayar kaynaklı daha az problem yaşandığından ötürü çözümlerimiz hızlı şekilde sağlanmaktadır.

Bir diğer destek hizmetimiz veri aktarımı Excel ortamında veya farklı data yapısında bulunan bilgileriniz yazılıma aktarılacak durumu gelene kadar düzenlenir ve sonrasında aktarım gerçekleştirilmektedir.

Form tasarımı hizmetimiz servis, teklif, sipariş, fatura ve daha birçok menüde firmanıza özel olarak gerçekleştirilebilmektedir. Form tasarımları firmamız bünyesinde destek personelimiz tarafından yapılmakta olup dilediğiniz her an form üzerinde düzeltme talebinde bulunmanız sağlanmaktadır.

Ekran ve Liste dizaynı yapılarak firmanıza özel ekranların ve listelerin özelleştirilmesi sağlanmaktadır. Böylece firmanıza özel kullanıcı dostu ekranlar ile çalışma konforunuzu artırılmaktadır.

Yazılım içinde ek raporlara ihtiyaç duyduğunuzda talep etmiş olduğunuz raporlar hazırlanarak sisteme entegre edilebilmektedir. Raporlar firmanıza çok özel olmamak kaydıyla ücretsiz eklenebilmektedir. Nihai karar yazılım ekibimiz tarafından değerlendirilerek ücret bilgisi rapor öncesinde müşteriye belirtilmektedir.