Hizmetlerimiz


Esn Sistem Yazılım satış öncesi demo ve satış sonrası servis ve destek hizmetleri ile müşterilerinin daima yanındaSatış Öncesi Firma İhtiyaç Analizi

Önal Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti. olarak satış öncesinde firmanıza gelerek demo sürecinde firmanızın ihtiyacını doğru analiz etmeye özen göstermekteyiz. Firmanızın çalışma şartları, mevcut kullanılmakta olan sistem, ihtiyaç duyulan modüller vb ihtiyaçlar doğru analiz edilerek firmanıza en uygun yazılımı belirlemekteyiz.

İstenildiği takdirde firmanıza programımızın demo versiyonu ücretsiz kurulmakta ve test etmeniz için bütün modülleri tarafınıza açılmaktadır. Demo aşamasında dilediğiniz şekilde firmamızın destek departmanına soru sorabilir ve kullanımla alakalı bilgi isteyebilirsiniz.

Satış Sonrası Destek Hizmeti

Satış sonrası programın eğitimi sözleşmede belirtilen sürede firmanızda ücretsiz olarak verilmektedir. Bunun yanında yazılımın firmanızda süratle kullanılması için firmanıza özgü form tasarımları, data aktarımları yapılmaktadır. Data aktarım hizmeti satış öncesinde görüşülerek kabul edilen ücret üzerinden yapılmaktadır.

Yazılımın garanti süresi içersinde eğitim hizmeti verildikten sonra yine garanti hizmeti içersinde gerek yerinde destek gerekse uzaktan bağlantı desteği ücretsiz olarak verilmektedir. Firmanız bu süreçte dilediği kadar telefon, uzak bağlantı desteği alabilir.

Danışmanlık Hizmeti

Satın alınan yazılım ile alakalı daha önce yaşamış olduğumuz tecrubeler ile firmanızda yazılımın en etkin bir şekilde kullanılmasını sağlamaktayız. Ekran dizaynları, örnek formlar, daha önce yapılan hizmetlerden örnekler sunulmaktadır. Danışmanlık hizmetleri eğitim hizmeti içersinde verilmeyen hizmetler olup danışmanlık sözleşmesi imzalayan firmalar ile gerçekleştirilmektedir.