Teknik Servis Programı

Teknik servis programı satış sonrası servis süreçlerinizi yönetmenizi sağlayan kullanımı kolay, kullanıcı dostu, basit ve geliştirilebilir web tabanlı online bilgisayar yazılımıdır.

Demo Talebi

Teknik Servis Programı

Basit ve kolay arayüzü ile web tabanlı teknik servis programı. Servis süreçlerinize dair herşey bu programda.

Teknik Servis Yönetimi

Servis Yönetimi

Müşteri ve cihazlara yönelik servis takibi yapılabilmektedir. Gelen arıza ve bakım talepleri kayıt altına alınarak saha ekibine yönlendirilebilmektedir.

Detay

Cihaz Yönetimi

Teknik servis programında müşteride bulunan cihazlara ait servis takibi yapılabilmektedir. Cihaza ait seri numara, garanti bitiş tarihi gibi bilgileri girilebilmektedir.

Detay

Bakım Takibi

Müşterilerinizle yapmış olduğunuz periyodik bakım anlaşmalarınızı sisteme kayıt edebilirsiniz. Teknik servis programında kayıt edilen anlaşmalar uyarılarla karşınıza çıkacaktır.

Detay

Saha Yönetimi

Saha personeli Esn Mobil mobil teknik servis programı sayesinde sahada işlemlerini online veya offline gerçekleştirebilmektedir.

Detay

Saha Servis Programı

Saha servis hizmeti veren firmalar için servis süreçlerini yönetmek çok kolay. Web tabanlı ve mobil alt yapısı sayesinde saha personeline servis ve bakım talepleri hızlı ve kolay bir şekilde yönlendirilebilir. Mobil saha servis yönetim programı sayesinde sahada yapılan işlem neticesinde servis formları kapatılabilir ve müşteriye gönderilebilir.

Esn Mobil uygulaması mobil teknik servis programı Ios ve Android uyumlu cep telefonu ve tabletler üzerine yükleyebilir ve kullanıma başlayabilirsiniz. Kolay kullanım ve basit arayüze sahip Esn Mobil ile saha servis yönetimi oldukça kolay.

01

Saha Servis Yönetimi

Saha personelinin takibi, yönlendirilmesi ve iş bitirmesi anlık olarak takip edilebilir ve raporlanabilir

02

Ekip Yönetimi

Ekipler oluşturabilir ve tek ekranda ekiplerin teknik servis programı ekip yönetimi gerçekleştirebilirsiniz

03

Bilgilendirme

Servis süreçlerinin her aşamasında şirket içi personel ve müşteri sms ve email ile bilgilendirilebilmektedir

Servis Takip Programı

Esn Sistem teknik servis programı ile servis takibi yapmanızı sağlamaktadır. Açılan servislerin takibi, yönetilmesi, servisin yönlendirilmesi ve bitirilmesi süreçlerinin tamamı yönetilebilmektedir. Özellikle ekip takip yönetimi sayesinde oluşturulan ekipler ve üzerindeki işleri tek ekrandan yönetilebilmektedir.

Servis işlemi bitirildikten sonra faturalandırılması, biten işlerin şirket içinde ve müşteri bazında bilgilendirilmesi sağlanabilmektedir. Servis işleminin her adımında sms ve email entegrasyonu sayesinde bilgilendirmeler yapılabilmektedir.

Raporlama konusunda teknik servis programı ve raporlama yazımızı inceleyebilirsiniz. Özellikle yapılan işlemlerden sonra teknik servis programı üzerinden raporlama alabilir verilerinizi tüm detayları ile analiz edebilirsiniz.

Detay

Kolay Servis Programı

Esn Sistem 2008 yılından bugüne teknik servis programı konusunda satış sonrası hizmet vermektedir. Kazandığımız deneyim sayesinde kullanıcıların kolay kullanım sağlaması için ekran arayüzleri ve kısayolları tasarladık. Teknik servis programının kolay, basit bir arayüz ve anlaşılabilir olmasına özen gösteriyoruz.

Teknik servis programı içerisinde ekran ve listeler şirketinize özgü olarak değiştirilebilir. Böylelikle kullanıcıların konfor alanı yükseltilerek daha rahat kullanım sağlanabilmektedir

Gelişen teknolojiye ayak uydurmaya çalışıyoruz. Yazılımlarımızı devamlı güncelleyerek müşteri taleplerini en kısa sürede çözmeye çalışıyoruz. Firmanıza uyumluluğu en üst düzeye çıkarıyoruz.

Esn Web yalnızca teknik servis programı değil aynı zamanda teknik servis ile entegre çalışabilen crm, stok ve depo takibi, muhasebe programı. Amacımız aynı programda birçok departmanın uyum içinde çalışması

Mobil Teknik Servis Programı

Gps Konum Takibi

Esn Mobil teknik servis programı sayesinde çalışanların konumları anlık olarak takip edilebilmektedir

Fotoğraf Ekleme

Yapılan servis, montaj ve bakım sonucunda iş emrine ait fotoğraf cep telefonu kamerasından eklenebilmektedir

İmza Alma

İş emri sonuçlandığında Esn Mobil servis uygulaması üzerinden imza alınabilmektedir

Dijital Form

İş emri kapatıldığında teknik servis iş emri formu müşteriye anında dijital olarak gönderilebilmektedir

Online Servis Programı

Servis sürecinin müşterilerinizden sağlıklı bir şekilde alınmasını, hızlı ve pratik şekilde kayıt edilmesini, müşteri veya farklı tedarikçilerinizin her aşamada bilgilendirilmesini, servisin muhasebeye kadar sonuçlandırılmasını sağlıyoruz.

  • Müşteri portalı ile müşterinizin servis talebi açması ve geçmiş taleplerini görmesi sağlanabilir
  • Erp Muhasebe ve diğer farklı programlarla veri alış verişi (entegrasyon) sağlanabilir
  • Sms ve Email entegrasyonları ile müşteri ve farklı birimler anlık bilgilendirilebilir
  • Otomatik raporlama ile istenen gün ve saatte raporlar oluşturulabilir, email gönderilebilir
Tasarruf Edin

Teknik servis süreçlerinizi kontrol altına alarak tasarruflarınızı artırın

Verimliliği Artırın

Süreçleri online yönetin ve personel verimliliğinizi en üst düzeye çıkarın

Malzeme Takibi

Personel üzerindeki malzemeyi takip edin kaybolan stok maliyetinden kurtulun

Karlılığınızı Artırın

Daha fazla tasarruz edin, gereksiz masraflardan kurtulun ve karlılığınızı artırın

Servis Programının Faydaları

Teknik servis programı şirketinize satış sonrası servis süreçlerinizi yönetmenin yanında birçok fayda sağlamaktadır. Özellikle servis hizmetlerinin kayıt altına alınması, doğru bir şekilde kapatılması analiz açısından oldukça önemlidir.

Sahada kaybolan yedek parçanın takibi, personel bazlı depo yönetimi, tekrarlanan servis analizi, faturalandırılması unutulan servis takibi ve daha bir çok süreç rahatlıkla takip edilebilmektedir.

Personel bazlı performans analizi, çalışma süre takibi, en çok kullanılan yedek parça, aylık yapılan servis türlerine göre analiz. Görüldüğü gibi doğru veri girildiğinde alınan birçok rapor ile teknik servis süreçlerinize oldukça katkı sağlayabilirsiniz.