Muhasebe EntegrasyonuMuhasebe Entegrasyonu

Muhasebe Entegrasyonu

İyi bir crm programı ve iyi bir teknik servis programından bahsediyorsak farklı programlarla veri alış verişi mümkün olmalıdır. Esn Sistem Yazılım piyasada farklı programlarla veri alış verişini mümkün hale getirmektedir. Crm yazılımları farklı programlardan veri çekebilmekte, işlem sonrasında farklı programlara veri aktarımı yapabilmektedir.

Farklı programlarla entegrasyon dediğimizden önceliklerimiz muhasebe ve erp programları olmaktadır. Genelde firmalar muhasebe programlarını değiştirmek istemezler. Bir işi iki kez yapmakta istemezler. Bu nedenle oluşturduğumuz entegrasyonda stok ve cari bilgileri periyodik olarak crm yada teknik servis programımıza muhasebe ve erp programından otomatik olarak çekilmektedir. Bunun yanında farklı bir veri istendiğinde database üzerinden talep edilen veri çekilerek program içinde gösterilebilmektedir. Genelde crm sistemimizde verilen teklifin siparişe dönüşmesi, teknik servis programında ise yapılan servis işleminin faturasının kesilmesi gerektiği durumda erp ve muhasebe programına ilgili veri sipariş olarak gönderilebilmektedir. Böylece crm ve teknik servis programımızı kullanmak isteyen müşteriler efor sarfetmeden, verileri ayrı ayrı girmeden, herhangi bir veri kaybı yaşamadan entegrasyonu kullanabilmektedir.

Piyasada bulunan hemen her programla entegrasyon yapılabilmektedir. Logo Go3, Tiger, Mikro, Eta, Nebim ve diğer programlarla entegrasyon hizmetimiz bulunmaktadır

Yapılan muhasebe entegrasyonu ile ilgili bilgileri aşağıdaki linklerden okuyabilirsiniz.

Logo ile uyumlu teknik servis ve crm programı

Mikro ile uyumlu teknik servis ve crm programı

Nebim ile uyumlu teknik servis ve crm programı