Online Crm Programı

Online Web Tabanlı Crm - Müşteri ilişkileri yönetimi Programı


Online Crm Programı ile satış faaliyetlerinize katkıda bulunabilirsiniz. %100 web tabanlı ve yerli imkanlarla geliştirilmiş Esn crm yazılımını şimdi keşfedin.

Rekabetin arttığı günümüz ticaret dünyasında sizde Crm yazılımı kullanarak bir adım öne çıkın. Ücretsiz olarak Crm Yazılımını Hemen Deneyin

Online Crm Programı

Esn Crm Online Müşteri İlişkileri Yönetimi Programı


Esn Online Crm Programını anlatmadan önce Crm medir? Neden kullanılmalıdır? sorularına cevap vermemiz gerekiyor. Crm - müşteri ilişkileri yönetimi müşterileriniz ile yapılan tüm işlemlerin kayıt altına alınmasını ve değerlendirilmesini sağlamaktadır. Müşterilerinizi satış öncesi ve satış sonrası tüm hizmetlerinizle değerlendirebilir ve tüm faaliyetlerinize yön verebilirsiniz. Esn Web Tabanlı Crm Yazılımı gelişen teknolojiye ayak uyduran, yalnızca bir çözüm ile yeterli kalmayan pazarlama yönetiminden satış yönetimine stok ve depo yönetiminden teknik servis yönetimine kadar birçok crm çözümü Esn Crm altında tek uygulamada toplanmaktadır.

Crm programı ile neler yapılabilir? sorusuna gelince, İyi bir Crm Programı her şeyden önce kullanıcı dostu, esnek ve kolay olmalı. Crm sistemini kullanacak kullanıcıların verilerini doğru, eksiksiz ve kolay bir şekilde girmesi sağlanmalı. Geliştirilebilir olmalı. Günümüz dünyasında her şirketin kendine has işleyişine ayak uydurabilmeli. Esn Crm yazılımı geliştirilebilir olup farklı paket programlardan ayrışmaktadır. Mevcut işleyiş yeterli gelmediğinde ekstra yazılım çözümleri ile crm sisteminiz rahatlıkla geliştirilebilmektedir. Özellikle arayüzden değiştirilen ekran ve listeler sayesinde görmek istediğiniz verileri tek tıkla rahatlıkla görüp analiz edebilirsiniz.


Esn Crm Programı Özellikleri


Aday Potansiyel Takibi

Esn Crm içinde aday müşteriler sisteme girilerek potansiyel müşteri takibi yapılabilmektedir

Aktivite Yönetimi

Müşterileriniz ile yapılan tüm görüşmeler Esn Crm Programı içinde aktivite olarak kayıt edilebilmektedir

Görev Yönetimi

Firma içi görevler yönlendirilebilir ve takibi Esn Crm içinde görev yönetimi ile yapılabilmektedir

Teklif Yönetimi

Teklif yönetimi ile Esn Crm Yazılımında teklif hazırlanabilir ve gönderilebilmektedir

Muhasebe Erp Entegrasyonu

Esn Crm piyasadaki bir çok muhasebe programı ile muhasebe entegrasyonu yapılabilmektedir

Detaylı Yetkilendirme

Esn Crm programı içinde her kullanıcı için detaylı kullanıcı yetkilendirmeleri yapılabilmektedir

Özelleştirilebilir Crm

Firma bazında ekran dizaynı, liste dizaynı, zorunlu alanlar rahatlıkla ayarlanabilmektedir

Tüm Departmanlar Tek Programda

Pazarlama aşamasından başlayarak servis ve finans yönetimine kadar birçok modül Esn Crm Yazılımında

Crm'den Daha Fazlası...


Online crm programı müşterinin tüm taleplerini karşılayacak şekilde alt yapı ile oluşturulmuştur. Mevcut crm programlarında bulamadığınız bir çok modül Esn Crm içinde entegre olarak çalışmaktadır.

Yine aradığınızı bulamadığınızda firmanıza özel yazılım geliştirmeleri yapılabilmektedir

Satış sonrasında Crm sisteminiz ile ilgili desteği sürekli olarak tarafımızdan alabilirsiniz

Satış sonrası eğitim hizmetlerimizin yanında danışmanlık hizmetide alabilirsiniz. Farklı firmalarda ve sektörlerde edindiğimiz yılları kapsayan deneyimi firmanıza aktarabiliriz

Sık Sorulan Sorular


Esn online crm programı veri tabanı kendi sunucularınızda veya Esn Sistem Yazılım firmasına ait olan sunucularda barındırılabilmektedir. Kendi sunucularınızda barındırma yapmak istediğiniz takdirde uygun server ve internet alt yapısı için tarafımızdan görüş ve öneri alabilirsiniz.

Her kullanıcı kendisine verilen kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giriş yapmalıdır. Sistem yöneticisi açılan tüm kullanıcılara yetkiler tanımlayarak hangi menüde işlem yapacağını belirtebilmektedir. Böylece her kullanıcı yetkisi dahilindeki menülerde işlem yapmaktadır.

Çalışmış olduğunuz sistemden verileri excel ortamına aldıktan sonra excel dosyalarında yapılacak düzenlemeler ile verileriniz sisteme aktarılabilmektedir. Böylece veri kaybı olmadan sistemi aynen kullanmaya devam edebilirsiniz.

Excel ortamından her türlü bilgiyi teknik imkanlar elverdiği sürece düzenleyerek sisteme adapte edebilmekteyiz.

Çalışmaya başladığımız tüm müşterilerimiz ile gizlilik sözleşmesi imzalıyoruz. Geçtiğimiz senelerde bizden ötürü herhangi müşteri datası farklı firmaların eline geçmedi. Bu konuyu oldukça önemsiyoruz. Bunun yanında verileriniz için günlük ve haftalık yedekler alıyoruz. Verilerin kendi sunucunuzda olması durumunda güvenliği tamamen sizlere ait olacaktır.

Blog


Satınalma Süreçleri Üzerine

Satın alma programı talep girişinden başlayıp satınalma siparişinin sonuçlanmasına kadar tüm süreçler takip edilebilmektedir.

Crm Nedir ve Crm Kullanmanın Faydaları Nelerdir

Crm nedir ve crm kullanmanın faydaları nelerdir. En iyi crm programı hangisi? Web tabanlı online crm programı kullanmak ne gibi fayda sağlamaktadır

Neden Web Tabanlı Crm

Neden web tabanlı crm programı kullanmalısınız? web tabanlı ve online kullanılan crm sistemleri ile internet olan her yerde rahatlıkla kullanılabilir ve erişilebilirdir.

Mobil Crm Uygulaması İle Yapabilecekleriniz

Mobil Crm programı ve uygulamaları ile sahada online olarak cep telefonu veya tablet üzerinden pazarlama ve satış işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz

Sahada Online Satış ve Pazarlama Faaliyetleri

Online Web Tabanlı Crm uygulaması sayesinde sahada yapılan pazarlama ve satış faaliyetleri mobil cihazlar üzerinden kayıt altına alınabilir.

Etiketler; online crm programı, web tabanlı crm programı, medikal crm programı, crm takip programı, crm takip programı, mobil crm programı, arıza takip programı, crm yönetim programı, arızalı ürün kayıt programı, arızalı ürün takip programı, müşteri takip programı, crm nedir ne işe yarar