• Teklif Programı
  Web Tabanlı Online Teklif Takip Programı
  Tekliflerinizi kayıt altına alabilir, hızlı bir şekilde hazırlayarak pdf olarak gönderebilirsiniz
  Demo Talebi
 • Teklif Programı
  Kazanılan veya kaybedilen teklifleri, en çok satılan veya hiç satılmayan ürünleri analiz edebilirsiniz
  Personel bazlı satış tutarları ve müşteri bazlı teklif analizleri sağlayabilirsiniz
  Demo Talebi

Teklif Programı

Tanıtım Videosu

Teklif programı tamamen web tabanlı çalışabilen hızlı ve kolay kullanıma sahip tekliflerinizi hazırlayıp müşterilerinize gönderebileceğiniz iş yazılımıdır. Tekliflerin hızlı gönderimi, raporlanabilmesi ve detaylı analiz edilmesi amaçlanmaktadır.

Online teklif hazırlama programı sayesinde internet olan her yerden istediğiniz cihazdan kullanıcı adı ve şifrenizi girerek teklif oluşturabilir ve teklif gönderimini yapabilirsiniz. İşletim sistemi fark etmeden Windows, Mac, Linux işletim sistemlerinden rahatlıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Evde, iş yerinde ve hatta müşteri yanında teklif oluşturabilir satışınızı hızlandırabilirsiniz.

Firmanızda kullanılan teklif şablonları teknik ekibimiz tarafından hazırlanarak sisteme entegre edilebilmektedir. Firmanızın hali hazırda kullanmış olduğu teklif dizaynları birkaç farklı dizayn ile hazırlanabilmektedir. Resimli teklif şablonu, teknik özellikli teklif şablonu, ingilizce veya türkçe şablon hazırlanabilmektedir.


Web Tabanlı Teklif Programı

Web tabanlı teklif programı herhangi bir bilgisayara bağımlı kalmadan evden, işten veya müşteri konumundan işlem yapabilmenizi sağlamaktadır. Bilgisayar, işletim sistemi farketmeksizin windows, mac veya linux işletim sistemlerinde web tarayıcıdan giriş yaparak kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında mobil cihazlardan işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Server maliyeti oluşmaz, verileriniz bulutta tutulur. Dilediğiniz zaman verilerinizin yedeğini talep edebilir ve kendi yedeğinizi ayrıca alabilirsiniz. Esn Web Teklif Programı ile kendi datalarınızı kendinize ait sunucularda tutabilirsiniz. Alt yapımız bu şekilde çalışmayı desteklemektedir.

Hızlı Teklif Gönderimi Ürün ve müşteri bilgilerini girerek hızlı bir şekilde teklif hazırlayın ve gönderin

Teklif Programı - Teklif Hazırlamanın Kolay ve Hızlı Yolu

Teklif programı crm programının bir parçası olarak sadece teklif hazırlama programı olarak kullanılabilmektedir. Önce teklif göndereceğiniz müşteri veya aday müşteri kaydı açılabilmektedir. Müşteriye ait tüm bilgiler detayları ile girildikten sonra teklif edeceğiniz ürün yada hizmetler seçilerek fiyat veya iskonto girilebilir ve teklif pdf formatına dönüştürülerek müşterinize teklif programı içinden email gönderilebilmektedir.

Teklif gönderilecek ürün yada hizmetlere ait kartlar malzeme yada hizmet kartı olarak açılabilmektedir. Ürünün kodu ve adı, birimi, fiyat ve dip fiyat bilgileri tüm detayları ile sisteme girilebilmektedir. Online teklif programı içinde girişi yapılan ürünlere ait resim ve teknik özellik bilgileri girilebilmektedir. Makine teklifi verecek firmalar makineye ait resim ve katalog özelliklerini ürün kartına bir sefer girerek teklifte bu bilgileri çağırabilmektedir. Teklif programı ile hızlı ve kolay bir şekilde teklif hazırlayıp göndermek çok basit.

Teklif hazırladıktan sonra teklifiniz örnek olarak yurt dışı müşteriye gönderilecekse ingilizce teklif şablonu, teklifiniz yedek parça veya sarf malzeme teklifiyse proforma benzeri teklif şablonu kullanarak teklif gönderimi yapılabilmektedir. Burdanda anlayacağımız gibi web tabanlı teklif programı içinde farklı şablonlarla teklif hazırlayıp göndermek çok kolay.

Otomatik Teklif Hazırlama Programı

Teklifler temel bilgiler girildikten sonra çok hızlı şekilde hazırlanıp gönderilebilmektedir. Müşteri ve ürün bilgileri sistem ilk kurulduğunda içeri excel dosyalarından veya eski kullandığınız mevcut programdan aktarılabilmektedir. Tüm ürünler için stok kaydı açmanıza gerek kalmamaktadır. Müşterinize daha önce göndermiş olduğunuz teklifi kopya oluştur diyerek farklı bir müşteriye göndermeniz bir dakikadan daha az bir süre alacaktır. Böylece teklifler otomatik olarak hızlı şekilde hazırlanıp müşteriye gönderilebilecektir.


Genel Özellikler

Bulut Tabanlı Teklif Programı

Esn teklif programı bulut üzerinde çalışan web tabanlı teklif takip programıdır. Böylece internet olan her yerde ister bilgisayar ister mobil cihazlardan rahatlıkla bağlantı gerçekleştirilebilmektedir. Verileriniz isterseniz kendi sunucunuzda isterseniz firmamızın sunucularında barındırabilirsiniz.

Esn Mobil Crm

Esn Web ile birlikte Esn Mobil Crm uygulaması kullanılabilmektedir. Apple Store ve Google Play üzerinden indirerek Esn Mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Cep telefonu veya tabletten teklif hazırlayabilir ve gönderebilirsiniz

Görev Yönetimi

Görev yönetimi sayesinde teklif programı içerisinde kullanıcılara görevler oluşturabilir, oluşturulan görevleri takip edebilirsiniz. Görev oluşturma veya sonuçlandırma tarafında gerekli bilgilendirmeler yapılabilir ve kapanmamış açık görevler takip edilebilmektedir

Entegrasyon

Esn Web bulut tabanlı teklif programı piyasada bulunan muhasebe veya erp programları ile entegrasyon yapabilmektedir. Girilen teklif sipariş oluşturulduktan sonra ilgili programlara aktarılabilmektedir. Bunun yanında birçok farklı sistem ile entegrasyon sağlanmaktadır.

Yetkilendirme

Online teklif programı içinde kullanıcı bazlı yetkilendirme yapılabilmektedir. Kullanıcıların hangi menüleri görüp göremeyeceği ve hatta silme veya ekleme işlemi yapıp yapamayacağı yetkilendirilebilmektedir

Sms Entegrasyonu

Teklif programı içinde yapılacak her işlemde sms entegrasyonu yapılabilmektedir. Örnek olarak teklif gönderimi öncesi veya sonrasında müşteri veya şirket içi yetkililere sms gönderimi sağlanabilmektedir.

Email Entegrasyonu

Sms entegrasyonunda olduğu gibi email entegrasyonunda yapılan her işlem şirket içi ve müşteri tarafında mail olarak gönderilebilmektedir. Email bilgisi Crm içine tanımlanarak gerekli işlemler yapılabilmektedir

Teklif ve Sipariş Formu

Crm programı içinde hazırlanan teklif ve siparişler için firmanıza ait formlar tasarlanarak sistem içine entegre edilebilmektedir. Birden fazla resimli, resimsiz vb şablonlar hazırlanabilmektedir.

Ürün Tanımlama

Crm programı içinde en önemli menülerin başında gelmektedir. Tanıtılan veya teklif edilen ürünlere ait detaylı ürün kartları açılarak sisteme tanımlanabilmektedir. Resim ve teknik özellik eklenebilmektedir.

Döküman Yönetimi

Crm içinde her menüde döküman yönetimi sağlanabilmektedir. Yapılan görüşme, verilen teklif sonrasında müşteriden alınan görsel veya diğer tüm dosya türleri crm altına eklenebilmektedir.

Sektörel Uyum

Onlarca sektörde farklı firmalarla uzun yıllardır çalışmaktayız. Medikal sektörden makine sektörüne birçok sektörde sektörel crm çözümleri sağlamaktayız.

Veri Aktarımı

Esn Web çift taraflı veri aktarımına uygundur. Elinizde excel dosyalarınız varsa veya hali hazırda program kullanıyorsanız kullanmış olduğunuz programdan verileri alarak crm programına aktarım yapılabilmektedir

Ekran ve Liste Dizaynı

Esn Web içinde ekranlarda zorunlu alanları ayarlayabilir, fazla gelen alanları kaldırabilirsiniz. Aynı şekilde tüm listelerde sıralamayı değiştirebilir, görmek istediğiniz alanları listeye ekleyebilir veya görmek istemediğiniz alanları kaldırabilirsiniz

Hatırlatmalar

Girilen görüşme neticesinde ileriye dönük verilen randevunun hatırlatması yapılabilmektedir. Teklif geçerlilik süresi, sipariş sevkiyat süresi hatırlatmaları otomatik olarak sistem tarafından yapılabilmektedir

Raporlama

İyi bir crm programı iyi raporlar üretmelidir. Girişi yapılan her veri raporlamaya yönelik girilir, detay raporlar crm programı içinden alınır ve analizi yapılabilmektedir.

Sık Sorulan Sorular


Teklif yazılımı içinde dilerseniz muhasebe programını entegre şekilde kullanabilirsiniz. Ön muhasebe modüllerinin tamamı yer almaktadır. Cari, kasa, banka, fatura işlemleri eksiksiz şekilde yapılabilmektedir. Girilen teklif tek tuşla faturalaştırılabilir, sipariş irsaliyeleştirilebilir, e-fatura sistemine dahilseniz faturanızı e-fatura olarak gönderebilir, faturaya ait tahsilat işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Entegrasyonlara oldukça önem veren bir firmayız. Piyasada kabul görmüş birçok yazılımla entegrasyon ve geliştirmeler yapılabilmektedir. Logo, Mikro, Netsis, Nebim ile entegre çalışan teklif programı olarak kullanılabilmekteyiz. Veriler stok ve cari olarak muhasebe veya erp programından alınabilir ve sipariş olarak aktarılabilmektedir.
En iyi fiyatlı teklif programı olarak piyasada yer almaya çalışıyoruz. Kiralama usülüne göre fiyatlandırma yapmaktayız. Seçilen modüller ve belirtilen kullanıcı sayısı fiyatlamadaki iki ana unsur olarak belirlenmektedir. Seçtiğiniz modül ve kullanıcı belirtildikten sonra aylık veya senelik kiralama fiyatları belirlenerek tarafınıza yazılı teklif iletilmektedir. Özel projelerde ve ek yazılım gereken işlerde özel fiyatlandırma yapılabilmektedir.
Esn Web tamamen kendi geliştirdiğimiz yüzde yüz yerli web tabanlı online teklif programıdır. Müşteri mevcut modüllerle ihtiyacını karşılayamadığında talepler analiz edilerek yazılım içine entegre edilebilmektedir. Taleplerin genele hitap etmesine önem göstermekteyiz. Müşteri özelindeki isteklerde adam/gün esasına göre fiyatlandırma yapılarak müşterilerimize teklif gönderilmektedir.
Müşterilerine yazılı teklif gönderen her firma için teklif programı ihtiyaçtır. Bu durumda olan her sektörden firma ile çalışma gerçekleştirmekteyiz. Makine, Medikal, Endüstriyel sektör ile yoğun olarak çalışmaktayız.
Firmanıza ait teklif veya sipariş formlarını tasarlayıp online teklif programına entegre edebilmekteyiz. Bir veya birden fazla form tasarımı yapılabilmektedir. Marka bazlı, resimli veya resimsiz, ingilizce veya türkçe form tasarımları yapılabilmektedir.
Esn Web teklif programı içine excel aktarımı yapılabilmektedir. Özellikle müşteri, stok aktarımları yapılabilmektedir. Geçmiş verilen teklif kayıtlarınız üzerinde çalışma yapılarak teklif programına gerekirse ücretsiz aktarılabilmektedir.
Bulut tabanlı teklif programı Esn Web hem kendi sunucunuzda hemde Önal Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti. sunucularında barındırılabilmektedir. İnternet hızı ve sunucu yapısı yazılımın çalışmasına elverişli olması durumunda veritabanı firmanızın sunucularına kurulabilmektedir.
Teklif programı yedekleme işlemleri veritabanının kendi sunucularımızda olması durumunda geçerlidir. Günlük ve haftalık olarak yedekler alınabilmektedir. Dilediği anda veritabanı yedeklerini özel izinle talep edebilir ve mail adresine gönderilen link ile indirebilmektedir. Müşteri veritabanını kendi sunucusunda bulunduruyorsa yedekleme sorumluluğu kendisine ait olmaktadır.

Teklif Programı Blog Yazıları


Teklif Programı İle Teklif Takip ve Yönetimi

Teklif programı ile güncel tekliflerini takip edebilir ve rahatlıkla yönetebilirsiniz. Devam eden, vazgeçilen veya rakibin satmış olduğu teklifler rahatlıkla raporlanabilmektedir.Daha Fazla..

Teklif Hazırlama Programı İle Kolay Teklif Gönderimi

Teklif hazırlama programı ile hızlı kolay teklifler hazırlayın. Teklifleri basit şekilde gönderin. Web tabanlı teklif programı ile online her yerden teklif oluşturunDaha Fazla..


Etiketler; teklif programı, web tabanlı programı, medikal teklif programı, teklif takip programı, kolay takip programı, mobil teklif programı, teklif takip programı, teklif programı, ücretsiz teklif programı, excel teklif programı, otomatik teklif hazırlama programı