Döküman Yönetimi


Döküman yönetimi ile teknik servis ve crm programında hemen her menüde dökümen eklenebilmekte ve izin verilen kullanıcılar tarafından görüntülenebilmektedir


Döküman Yönetimi
Döküman yönetimi online crm programı içinde oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Neredeyse her menü altına döküman kayıt edilebilmektedir. Örneğin pazarlama yönetimi içinde yapılan aktiviteye ait dokümanlar teklif aşamasında teklife ait dokümanlar servis yönetiminde servis ait dokümanlar veya bakım sözleşmelerine ait dokümanlar ilgili kayıda eklenebilmektedir. Farklı bir örnek olarak bir proje teklifi vereceğiz ve verilen proje teklifine ait çizim veya farklı PDF dosyaları teklif altındaki klasöre eklenebilmektedir.

Ürün kartları oluşturulurken stok kartları altına satmış olduğumuz ürüne ait teknik özellikleri içeren döküman veya katalog bilgileri dosya halinde eklenebilmektedir. Servis hizmeti verildiğinde servis verilen firmaya ait servis formları ve ilgili dokümanlar yine servis formunun için eklenebilmektedir. Döküman yönetimi kullanıcı bazında yetkilendirme yapılırak kullandırılmakta olup ilgili kullanıcıların yalnızca yetki verilen dokümanları görmesi sağlanabilmektedir. Bunun yanında dökümana ait eklenme veya indirilme bilgileri kayıt altına alınabilmektedir. Dosya türü farketmeksizin her türlü döküman pdf veya jpg, çizim dosyaları, proje dökümanları rahatlıkla eklenebilmektedir.