Endüstriyel Mutfak SektörüEndüstriyel Mutfak Sektörü

Endüstriyel Mutfak Sektörü

Endüstriyel mutfak sektörü pazarlama yönetimi çözümüyle aktivite aşamasından başlayan faaliyetler satış sonrası servis yönetimi üzerinden servis faaliyetlerine kadar takip edilebilmektedir. Satış için yapılan görüşmeler aktivite yönetimi ile aktivite olarak sisteme girilerek ileriye dönük randevu oluşturulabilir, devam eden ve sonuçlandırılan görüşmeler rahatlıkla takip edilebilmektedir.

Endüstriyel mutfak sektöründe çalışan firmalar için teklif yönetimi ile teklif süreci yorucu olabilmektedir. Teklif hazırlamak için gerekli olan ürün kartları resim ve teknik özellikli olarak kayıt edilebilir ve teklif esnasında seçilerek hızlı şekilde teklif hazırlanabilmektedir.

Kabul edilen endüstriyel mutfak sistemi teklifleri tek tuşla sipariş yönetimi ile siparişe dönüştürülmekte hem tedarik hemde sevkiyat işlemleri takip edilebilmektedir. Ürünlerin depoda olup olmaması sorgulanabilir ürünler irsaliye veya fatura ile depodan çıkış yapılabilmektedir.

Ürün çıkışları yapıldığında ürünlerin montajına ait montaj kayıt bilgisi servis departmanı için iş emri şeklinde oluşturulabilmektedir. Endüstriyel mutfak sektörü için teknik servis programı oldukça önemlidir. Montaj ve demontaj işlemleri, keşif, arıza ve bakım işlemleri servis kaydı olarak açılarak saha personeline yönlendirilebilir ve iş takibi yapılabilmeltedir. Özellikle Esn Mobil saha servis programını kullanan firmalar sahada cep telefonu veya tablet ile işlemleri rahatlıkla gerçekleştirebilmektedir. Yapılan iş sonrasında fotoğraf eklenebilir, servis formu oluşturulabilir müşteriden dijital imza alınabilmektedir. Tamamlanan işlemlere ait tahsilat girilebilir, tek tuşla faturaya dönüştürülebilmektedir

Sahada işlem yapan personele ait depolar sisteme tanımlanarak merkez depodan personel üzerine ürün veya yedek parça çıkışı yapılabilmektedir. Böylece teknisyen ve araç bazlı stok programı ile yapılabilmektedir. Her hangi bir üründe stok bakiye sorgulaması yapıldığında ürünlerin hangi depo veya personel üzerinde kaç adet bulunduğu görüntülenebilmeltedir.

Esn Web ile efatura ve earşiv faturaları gönderimi yapılabilmektedir. Böylece pazarlama aşamasından başlayan süreç satış sonrası işlemlere kadar takip edilebilmektedir.