Nebim Uyumlu Teknik Servis ve Crm ProgramıNebim Uyumlu Teknik Servis ve Crm Programı

Nebim Uyumlu Teknik Servis ve Crm Programı

Teknik servis programı ve crm programı olarak kullanabileceğiniz Esn Web Nebim V3 muhasebe programı ile entegre çalışabilmektedir. Nebim kullanan firmalar için satış öncesi crm ve satış sonrası servis takip programı ihtiyacı bu şekilde rahatlıkla karşılanabilmektedir.

Nebim Muhasebe veya Nebim Erp programı kullanan firmaların hali hazırda cari kart ve stok kartları mevcut programlarından anlık olarak çekilerek Esn Web üzerinde gösterilebilmektedir. Bunun yanında satış sonrası teknik servis işlemlerinde veya kabul edilen teklif ve sipariş işlemlerinde Nebim V3 tarafına veriler anlık olarak sipariş şeklinde yazılabilmektedir.

Nebim V3 uyumlu Teknik servis programı ve crm programı kullanmak verileri iki kez girmenizi engellemekte, satış ve servis departmanlarını muhasebe departmanı ile entegre çalıştırmaktadır. Vakit kaybının önüne geçilmekte, zamandan tasarruf sağlanmaktadır. Bunun yanında tamamlanan servis ve kabul edilen teklif sonrasında faturanın muhasebe tarafından tekrar işlenmesine gerek kalmaksızın hatasız bir şekilde sipariş Nebim tarafında oluşturulmaktadır. Nebim V3 Erp programı tarafından dilediğiniz veriler çekilerek Esn Web tarafında gösterilebilmektedir. Satış departmanı teklif vereceği sırada anlık stok bakiyesi ve envanterini görebilir, müşteri bakiyesini yetki dahilinde görüntüleyebilmektedir.

Esn web ile birlikte Esn Mobil kullanımı sahada satış pazarlama ve satış sonrası teknik servis işlemlerini oldukça kolaylaştırmaktadır. Esn Web içinde oluşan cari ve stok bilgileri Esn Mobil tarafından anlık olarak görüntülenebilmektedir. Teknik servis programı ve crm programı için demo talebinde bulunabilir ve test kullanımı gerçekleştirebilirsiniz.