Görev Yönetimi


Görev yönetimi crm programı ile etkili şekilde yapılabilmektedir. Görevler oluşturun, görev ataması gerçekleştirin ve görevin sonuçlarını takip edin


Görev Yönetimi
Görev yönetimi şirket içi verilen görevlerin takibi amacı ile kullanılmaktadır. Görev tamamen şirket içi olabileceği gibi bir müşteri içinde olabilmektedir. Pazarlama, satış, servis departmanına ait bir görev olabilir, herhangi bir teklifle ilgili ayrıca görev oluşturulabilmektedir.

Görev listesinde tüm görevler yetki dahilinde görüntülenebilmektedir. Yetki verilmeyen kullanıcılar sadece kendilerine yönlendirilen görevleri takip edebilmektedir. Yönlendirilen görev içerisinde görevin tanımı, tarihi, yönlendiren yetkili, yönlendirilen ilgili ve hatırlatma periyodları yer almaktadır.

Esn Mobil Crm Programı uygulamasını kullanan kullanıcılar uygulamaya girdiklerinde kendilerine yönlendirilen açık görevleri görüntüleyebilmekte, görevi sahada online ve mobil olarak sonuçlandırılabilmektedir. Bunun yanında mobil uygulama üzerinden yeni görev tanımı yapılabilmektedir.