Logo Go ve Tiger İle Entegre Teknik Servis ProgramıLogo Go ve Tiger İle Entegre Teknik Servis Programı

Logo Go ve Tiger İle Entegre Teknik Servis Programı

Teknik servis programı kullanan firmalar mevcut muhasebe programları ile entegrasyon yoluna gitmektedir. Bu noktada piyasada oldukça yaygın kullanılan Logo Muhasebe Programı ile çeşitli entegrasyonlar yapılabilmektedir.

Muhasebe programları ile entegrasyon yapılması verilerin tekrar tekrar girilmesine engel olmaktadır. Örneğin yeni cihaz satılan müşteri muhasebe programına kaydedildikten sonra entegrasyon olmaması durumunda teknik servis programına ayrıca kayıt edilmesi gerekmektedir. Bu durumun önüne geçilerek cari ve stok kayıtları Logo Muhasebe programından çekilebilmektedir. Böylece Logo Go veya Tiger içine açılan cari kart ve stok kartları anında teknik servis programı içine aktarılabilmektedir

Logo Go ve diğer paketleri ile entegrasyon yapılabilmektedir. Ayrıca crm programı olarak entegre kullanmak isteyenler içinde entegrasyonlar yapılabilmektedir. Logo tarafından stok ve carilerin çekilebildiğini belirtmiştik. Bunun yanında biten servis işlemleri için servis fişi faturalandırılması yapılacaksa servis formu işaretlenebilir ve logo tarafına gönderilebilmektedir. Böylece faturalandırma işleminde unutulma ve faturanın yanlış cariye kesilmesi gibi durumun önüne geçilecektir.

Ücretsiz demo talebinde bulunabilir ve oto servis programı için test kullanımı sağlayabilirsiniz.