Web Tabanlı Crm ProgramıWeb Tabanlı Crm Programı

Web Tabanlı Crm Programı

Crm - müşteri ilişkileri yönetimi müşterileriniz ile yapılan satış öncesi ve satış sonrası tüm görüşmelerin kayıt altına alınmasını sağlamaktadır. Böylece müşteri kartına giriş yaptığınızda müşterilerinize yapılan satış, pazarlama, servis, sipariş faaliyetlerinin tümü tek ekrandan görüntülenebilmektedir.

Neden Web Tabanlı Crm Kullanılmalıdır

Günümüz dünyasında bilgiye en kısa sürede erişmek, herhangi bir ortama bağlı kalmadan çalışabilmek önem kazanmaya başladı. Crm kullanıcıları bilgisayara mahkum olmadan internet olan her yerden crm sistemine girerek işlemlerini gerçekleştirebilmek istemektedir. Online crm programı kullanan firmalar internet olan her yerden kullanıcı adı ve şifresini girerek rahatlıkla crm sistemine giriş yapabilmektedir. Esn web tabanlı online crm sistemi gelişmiş bir crm sistemi olup pazarlama yönetiminden satış yönetimine, servis yönetiminden muhasebe yönetimine kadar tüm departmanları bir arada çalıştırabilmektedir.

Esn online crm programı aynı zamanda ios ve android cihazlarda mobil crm uygulaması olarak çalışabilmektedir. Kullanıcı bilgisayara bağımlı kalmadan akıllı telefon veya tabletinden sisteme giriş yaparak kayıtlarını sahada online olarak girebilmektedir. Bunun yanında online crm programı server alt yapısı sağlamadan bulut tabanlı olarak çalışmaktadır. Böylece program alacağınızda server alt yapısı kurma zorunluluğunuz bulunmamaktadır.