Kolay Teklif ProgramıKolay Teklif Programı

Kolay Teklif Programı

Teklif programı satış departmanının müşterilerine sunmuş olduğu teklifleri kayıt altına almasına, hızlı gönderim sağlamasına, raporlamasına imkan vermektedir. Birçok firma tekliflerini excel veya word olarak manuel hazırlayıp klasörler içinde kayıt altına almaktadır. Oldukça sağlıksız, raporlamada güçlük çıkaran bu yöntem ayrıca oldukça güvenlik sorunları teşkil etmektedir.

Hızlı ve Kolay Teklif Programı

Teklif programında öncelikle teklif edilecek ürün veya hizmetler ürün kartı olarak açılmaktadır. Açılan ürün kartlarına resim veya teknik özellik eklenebilir, müşteri bazlı indirim veya fiyat tanımlanabilir, ürün kartları kategorilere ayrılabilmektedir. Kategorilere ayırmak teklif esnasında ürünleri daha rahat seçebilmenize olanak tanımaktadır. Teklif verilecek olan potansiyel müşteri olarak sisteme kayıt edebilir ve teklif ekranına geçerek teklifi hızlıca hazırlayabilirsiniz.

Teklif Programına Şablonlarınızı Entegre Edelim

Firmanızın hali hazırda kullanmakta olduğu teklif şablonlarını Teklif programı içine entegre ederek teklif şablonlarınızın değişmeden ve kurumsal kimliğinizi bozmadan kullanabilmeniz sağlanmaktadır. Resimli, kapaklı, teknik özellikli, ingilizce veya birden fazla markada hizmet veriyorsanız marka bazında şablonlar hazırlanarak sisteme adapte edilebilmektedir

Teklif takip programı aynı zamanda farklı para birimleri ile teklif hazırlamanıza olanak tanımaktadır. Kur bilgisi merkez bankasından otomatik olarak çekilebilir, döviz veya efektik kur ile çalışma sağlanalabilmektedir

Teklif Programında Tekliflerinizi Raporlayın

Teklifleri hazırlayıp gönderdikten sonra son durumunu takip edebilir, açık olan teklifleri listeleyebilir, vazgeçilen veya rakibin satmış olduğu teklifleri işaretleyebilirsiniz. Sonrasında girilen bilgilere göre çok çeşitli raporlar teklif programı içinden alınabilmektedir. Personel bazında teklif satış tutarları, ürün bazında verilen teklifler, kabul edilen veya reddedilen teklifler alınacak raporlardan sadece birkaçı. Ücretsiz demo talebinde bulunabilir ve web tabanlı teklif programını test edebilirsiniz. Sizde etkili teklif yönetimi için Esn online teklif programı kullanmaya başlayın.