Mobil Saha Servis Yönetim ProgramıMobil Saha Servis Yönetim Programı

Mobil Saha Servis Yönetim Programı

Mobil saha servis yönetim programı sahada satış sonrası servis ve bakım hizmeti veren firmaların kullanabileceği mobil uyumlu> yazılımlardır. Saha servis ekibi olan firmaların şirket içi iletişiminin yanında sahada servis işlemlerini anlık olarak sonlandırmasını ve çeşitli servis işlemlerini yapması amaçlanmaktadır. Sahada işlem yapan teknisyenler kullandıkları cep telefonu ve tablet ile işlemlerini gerçekleştirebilir. Genellikle mobil uygulamalar kullanılmakta olan bu tarz yazılımlarda hız ve pratiklik oldukça önem kazanmaktadır.

Servis Formlarınızı Dijitale Taşıyın

Mobil saha servis yönetim programlarınınn en önemli avantajlarından biri kağıt formlarınızı dijital ortama taşımaktır. Kağıt formlar ıslak imza nedeniyle tercih edilsede saha servis ortamında deforme olmaları oldukça mümkün. Formların müşteri tarafına verilmesi veya şirket içinde saklanmasında çeşitli zorluklar oluşabilmektedir. Formlarınızı dijitale taşıdığınızda teknik servis programı üzerinde biten servis işlemine ait formu müşteriye mail veya sms olarak gönderilebilirsiniz. Daha sonra servise ait formu dijital ortamda dilediğiniz şekilde ulaşabilir ve gerekli olduğunda tekrar indirebilirsiniz.

Dijital İmza

Formlarınızı dijital ortama taşıdığınızda müşteriden alınan imzayıda dijital olarak alabilirsiniz. Bu konuda kullanacağınız herhangi bir dokunmatik cihaz işinizi görecektir. Android veya Ios uyumlu cep telefonu veya tabletler kullanabilir ve müşteriden imzanızı dokunmatik ekran sayesinde alabilirsiniz.

Barkodlu Stok İşlemleri

Servis işlemi esnasında kullanılan malzemelere ait barkodları cihaz kamerası yardımıyla okutabilir ve doğru ürünleri ekleyebilirsiniz. Bu işlem için öncesinde stok kartlarına barkod tanımlanması gerekmektedir. Sonrasında malzeme giriş çıkışları barkodlu olarak yapılabilmektedir.

Fotoğraf ve Video Ekleme

Servis işlemi sırasında cihaz kamerası yardımıyla servise ait fotoğraf ve video eklenebilmektedir. Eklenen fotoğraf yada video anlık olarak merkezde kullanılan program üzerinde görüntülenebilmektedir.

Yukarıda mobil saha servis yönetim programının sadece birkaç faydasından bahsettik. Genel olarak kağıt formun ortadan kalkması ile işlemler tamamen dijital olarak yapılmakta, işlemlerin anlık olarak gerçekleştirilmesi şirketinizin işleyişine katkı> sağlamakta, maddi olarak çeşitli faydalar oluşturmaktadır.

Esn Sistem yazılım firması olarak uzun yıllardır geliştirmekte olduğumuz Esn Mobil saha servis uygulaması sayesinde Ios ve Android uyumlu cep telefonu ve tabletlerde işlemler hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Sahada bulunan teknisyenlere iş yönlendirmesi, servis geçmişinin sahada mobil cihazlardan görüntülenmesi, servis işlemlerinin anlık olarak yapılması birçok şirket tarafından tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Sizde ücretsiz demo talebinde bulunabilir Esn Mobil uygulamasını ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.