Şantiye Takip Programı


Şantiye Takip Programı proje bazlı çalışan firmaların şantiye masraflarını ve maliyetlerini takip etmesini amaçlamaktadırŞantiye ve proje bazlı çalışan firmaların yapılan masrafları, alınan ürün yada hizmetleri, çalışan personelin bilgileri ve çok daha fazla bilgiyi girebileceği Esn Web proje modülü ile tüm bu işlevlerin yerine getirilmesini sağlamaktadır. Açılan şantiye Esn Web içinde proje olarak tanımlanabilmektedir. Projeye ait iş adımları detayları ile birlikte girilebilmektedir. proje yönetimi ile ilgili yapılan ziyaretler aktivite olarak girilebilmektedir. Yapılan aktivitede hangi tarihte kim tarafından ziyaret yapıldığı ve ziyarete ait notlar girilebilmektedir.

Şantiye için açılan proje kartı detayına tahmini bütçe, taşeron bilgileri girilebilmektedir. Böylece proje için belirlenen bütçe ile iş bitiminde ortaya çıkan maliyetler karşılaştırılabilmektedir.

Şantiyede bulunan depo sorumlusu tarafından merkeze ürün yada hizmet talepleri talep yönetimi sayesinde açılabilmektedir. Açılan talep merkeze anında düşmekte talebe ait onay veya red verilebilmektedir. Verilen onayla birlikte talep otomatik satın almaya dönüşmekte etkili ve basit satın alma yönetimi yapılabilmektedir. Ardından ürün tedarikçiden geldiğinde depoya veya şantiyeye gönderilebilmektedir.

Esn Web Crm içinde şantiyeye ait alınan tüm ürünler proje kodu ile birleştirilir. Yazımızın başında her şantiye için proje kartı oluşturulması gerektiğini belirtmiştik. Verilen her sipariş, alınan her fatura aynı proje kodu ile birleştirilmesi gerekmektedir. Böylece proje kartına giriş yapıldığında alınan ürün yada hizmetler otomatik olarak gösterilebilmektedir. Böylece projede belirlenen zamana kadar ne kadar masraf yapıldığı detayları ile raporlanabilmektedir.

Şantiye takip programı ile maliyetleri kontrol altına alarak karlılığı üst seviyede tutabilirsiniz.

Şantiye ile ilgili görev veya aktiviteler oluşturabilir ve personeller üzerine atama yapabilirsiniz. Bunun yanında yapılan görev ve aktivitelerin raporları detayları ile alınabilmektedir

Şantiyeye ait depolar tanımlanarak depo durumu anlık olarak takip edilebilmektedir.

Ücretsiz demo talebi oluştur