Teklif Takip Yönetim ProgramıTeklif Takip Yönetim Programı

Teklif Takip Yönetim Programı

Esn Web teklif programı ile hızlı ve kolay bir şekilde teklif oluşturulabilmektedir. Bunun yanında diğer bir kullanım sebebi teklif programı ile verilen tekliflerin takibi rahatlıkla yapılabilmektedir. Teklif programı içinde müşteri ve ürün kartları hazırlanabilmektedir. Ürünlere ait resim ve teknik özellik eklenip teklif ekranında seçim yapıldıktan sonra teklifler hızlı ve kolay bir şekilde hazırlanabilmektedir.

Teklif gönderildikten sonra takip ekranında görüntülenebilmektedir. Kazanılan kaybedilen teklifler veya devam eden teklifler rahatlıkla listelenebilmektedir. Tekliflere verilecek gruplamalar ile örneğin proje, hizmet, satış, yedek parça veya servis gruplarına göre listeleme yapılabilmektedir.

Önemli olan projeler için proje adı girilerek teklifler oluşturulabilmektedir. Teklifi hazırlayan personel, teklif verilen müşteri, tarih veya teklif numarasına göre rahatlıkla teklif takibi yapılabilir ve teklifler sorgulanabilmektedir. Tekliflere ait geçerlilik süresi belirtebilir ve geçerlilik süresi dolmasına yakın uyarı veya hatırlatma alınabilmektedir.

Girilen bilgiler neticesinde istenilen rapor hazırlanıp alınabilmektedir. Satış yönetimi altında tekliflere ait birçok raporlama Esn Web teklif programı içinde görüntülenebilmektedir.