Esn Mobil Crm ProgramıEsn Mobil Crm Programı

Esn Mobil Crm Programı

Esn Mobil kullanmanızın firmanıza ve kullanıcılara olan katkılarına değineceğiz. Mobil Crm uygulamaları ios ve android uyumlu telefon veya tabletlerden online olarak crm sisteminize giriş yapmanızı ve verilerinizi rahatlıkla görüntülemenizi sağlamaktadır. Sahada müşteri ziyaretinde, fuar görüşmesinde cep telefonunuzdan kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapabilir, yeni bir müşteri oluşturabilir, oluşturulan müşteriye ait ziyaret raporu girebilirsiniz.

Müşteri Ziyaretleriniz İçin Esn Mobil Crm

Günlük müşteri ziyaretinde bulunuyor ve yapılan ziyaretlere sisteme girmeniz isteniyorsa mobil crm uygulaması ile işlemlerinizi anlık olarak gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri yanında yeni bir aktivite oluşturarak yapılan görüşmeye ait notları konuşarak veya telefon klavyesi yardımı ile sisteme kayıt edebilirsiniz. Bunun yanında daha önce yapılan görüşmelerin detaylarınıda sorgulayabilirsiniz

Müşteriye teklif ve sipariş oluşturmak Esn Mobil uygulamasında çok kolay.Müşteri yanındayken teklif ve sipariş yöneitmi oluşturacağınız ürün ve hizmete ait fiyat ve stok bilgisi sorgulanabilir, teklif ve sipariş kaydı online olarak müşteriye pdf formatında gönderilebilmektektedir. Böylece proforma teklif ve siparişler firmanızın kendi logo ve antetli kağıdı ile müşteriye anında gönderilebilmektedir

Sıcak satış yapıyorsanız stok bakiyesi sorgulamak isteyebilir, stok envanter durumunu görüntülemek isteyebilirsiniz. Stok kodu veya adını yazdığınızda sistemde sorgulamalar yine anlık olarak yapılabilmekte ve görüntülenebilmektedir.

Yukarıda belirtilen özellikler Esn Mobil Crm uygulamasının yalnızca birkaç özelliğinden birisi. Firmaya özel geliştirilen crm sistemimiz ile ihtiyacınıza yönelik yazılımsal çözümler üretebilmekteyiz. Detaylı bilgi için firmamızdan demo talebinde bulunabilirsiniz.