Teknik Servis Programı Müşteri PortalıTeknik Servis Programı Müşteri Portalı

Teknik Servis Programı Müşteri Portalı

Teknik servis programı kullanan firmaların müşterilerinden arıza ve bakım taleplerini almasını sağlayan müşteri portalı sayesinde telefon trafiği en aza indirilebilmekte ve doğru bilgi müşteri tarafından hızlıca girilebilmektedir.

Müşteri portalı müşterilerinize sistem üzerinden kullanıcı adı ve şifre verilerek kullandırabileceğiniz basit ara yüze sahip ve girilebilmesi kolay talep ekranıdır. Kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giren kullanıcılar geçmiş servislerini görebilir, açık ve sonuçlandırılmış talepleri kontrol edebilir ayrıca yeni talep oluşturabilmektedir.

Portaldan talep oluşturulduğunda online teknik servis programına otomatik olarak servis talebi kayıt edilecektir. Böylece müşteri telefon veya email kullanmadan tarafınıza talep oluşturabilmektedir. Oluşturulan talep programa direk kayıt edilebiliyordu. Dileyen müşteriler talep oluşturulduğunda merkez kullanıcıya ayrıca mail bilgilendirmeside ek olarak isteyebilmektedir.

Müşteri portalı telefonda yanlış anlaşılmaların önüne geçebilir, kurumsal firmalarla çalışanlar için özet raporlamaları otomatik oluşturabilir, servis son durumu için gereksiz telefon yükünü ortadan kaldırabilmektedir

Ücretsiz demo talebinde bulunabilir ve oto servis programı için test kullanımı sağlayabilirsiniz.