Teklif Programı


Teklif programı ile tekliflerinizi hızlı ve kolay bir biçimde hazırlayabilirsiniz. Tekliflerinizi online olarak hazırlamak ve göndermek artık çok basit.Online Web Tabanlı Teklif Programı


Teklif Programı satış yapan firmaların teklif hazırlaması ve teklifleri kayıt altına alabilmesi için oldukça önemlidir. Teklif gönderimi yapmadan önce ürün ve hizmet kartları oluşturulmaktadır. Online Teklif Programı üzerinde ürün kartları tanımlanırken ürüne ait detay bilgiler resim ve teknik özellik eklenebilmektedir. Böylece teklif hazırlarken ürün seçildiğinde ürüne ait görsel ve teknik özellik istenildiği takdirde teklif üzerinden otomatik yazdırılmaktadır. Teklif Programı kullanmanız size detaylı bir teklif yönetimi sağlamaktadır. Teklif hazırlarken geçen süreyi daha efektif kullanmanız, hazırlanan teklifin takibi, gönderilmesi gibi bir çok konuda kullanıcıya kolaylık sağlamaktadır. Teklif maliyetleri raporlanabilir, verilen tekliflere ait başarı oranı takip edilebilmektedir. Personel bazında teklif miktarı, tutarı gibi raporlar alınabilmektedir. Teklif Programı web tabanlı ve online çalışan teklif takip programıdır. Dolayısıyla internetin olduğu her yerde işleriniz kesintisiz devam eder

Teklif Hazırlama Programı


Gün içinde firmalara verilen tekliflerin hazırlanması ve kayıt altında tutulması amaçlanmaktadır. Teklifi hazırlayan temsilci, teklif verilen firma, teklif maliyetleri ve elbette detaylı raporlama. Geçmişe dönük verilen teklifler rahatlıkla analiz edilebilmektedir.
online crm programı

online crm programı

Teklif Takip Programı


Verilen tekliflerin takibi için teklif programı oldukça önemlidir. Teklifleri hızlı ve kolay bir şekilde hazırlayıp müşterilerinize gönderdikten sonra tekliflerin aranması teklifin kabul olasılığını artıran bir faaliyettir. Özellikle teklifler oluşturulduktan sonra müşterilerinize otomatik hatırlatma mailleri ve yapılan görüşmelerin teklifle ilişkilendirilmesi sağlanmaktadır.

Kolay Entegrasyon


Kolay teklif hazırlama programı olan Esn Web teklif programı farklı muhasebe ve erp programları ile entegre olmaktadır. Bunun yanında kendi içinde bulunan farklı modüller (servis, stok takibi, muhasebe ve e-fatura) ile tek çatı altında rahatlıkla çalışabilmektedir.
online crm programı

online crm programı

Geliştirilebilir ve Esnek


Geliştirmesi ve desteği tamamen Esn Sistem tarafından yapılan teklif programı esnektir ve geliştirilmeye müsaittir. Teklif formatlarınız, arayüz firma taleplerinize göre dizayn edilir ve sisteme adapte edilebilmektedir. Ek talepler dikkate alınır ve önem verilir. Teknik imkanlar elverdikçe talepler yapılır ve sistem otomatik güncelleştirilir.

Bulut Tabanlı

Teklif programı %100 bulut üzerinden çalışmakta olup web tarayıcı ve mobil cihazlar üzerinden kullanılabilmektedir. Web tabanlı teklif programı kullanımı tekliflerinizi internet olan her ortamda tekliflerinizi hızlı ve kolay bir şekilde hazırlayıp göndermenize yaramaktadır.

Mobil Uygulama

Mobil crm uygulamamız ile ios ve android uyumlu telefon ve tabletlerden verilen tekliflerin son durumu görüntülenebilmektedir. Bunun yanında basit olarak proforma teklifleri hazırlanabilir ve müşterilerinize gönderilebilmektedir.

Aktivite ve Randevu Yönetimi

Aday veya cari müşteri ile yapılan görüşmelerin kayıtları aktivite olarak girilebilmektedir. Bunun yanında ileriye dönük randevu oluşturularak günü geldiğinde hatırlatma yapılması sağlanabilmektedir.

Teklif Yönetimi

Firmalar ile yapılan görüşme neticesinde crm yazılımı içinde online olarak teklifler girilebilir ve crm sistemine tanımlanan mail üzerinden müşteriye teklif formu mail gönderilebilmektedir. Gönderilen tekliflere ait detaylı raporlar alınabilmektedir.

Görev Yönetimi

Neredeyse her menü altında firma içi görev oluşturabilirsiniz. Oluşturulan görevler Esn Mobil Crm üzerinde kullanıcılara bildirim olarak gidecektir. Görevin takibi ve son durumu rahatlıkla listelenebilmektedir.

Döküman Yönetimi

Crm Programı içinde her menü altına döküman eklenebilmektedir. Dökümanlar bulut üzerinde tutulmakta ve dilediğiniz bilgisayardan online olarak yetki dahilinde erişilebilmektedir. Örnek olarak bir proje aldığınızda proje altına gerekli resim veya belgeleri ekleyebilirsiniz.

Sms Entegrasyonu

Crm programı içinde yapılacak her işlemde sms entegrasyonu yapılabilmektedir. Yapılan görüşme sonrası veya verilen teklif sonrasında sms gönderimi yapılabilmektedir

Email Entegrasyonu

Sms entegrasyonunda olduğu gibi email entegrasyonunda yapılan her işlem şirket içi ve müşteri tarafında mail olarak gönderilebilmektedir. Gün sonunda günlük işlem özeti yönetici tarafına mail atılabilmektedir.

Sektörel Uyum

Onlarca sektörde farklı firmalarla uzun yıllardır çalışmaktayız. Medikal sektörden makine sektörüne birçok sektörde başarı ile yazılımlarımızı geliştirmekte ve satış sonrası desteğini vermekteyiz. Çalışma yaptığımız sektörleri inceleyebilirsiniz

Yetkilendirme

Teknik Servis Programı içinde yetkilendirme her alanda çalıştırılmaktadır. Ekran veya liste, ekran içindeki kutucuğa müdahaleye kadar tüm yetkilendirmeler kullanıcı bazlı verilebilmektedir.

Veri Aktarımı

Esn Web çift taraflı veri aktarımına uygundur. Elinizde excel dosyalarınız varsa veya hali hazırda program kullanıyorsanız kullanmış olduğunuz programdan verileri alıp Esn Web servis programı içine aktarım yapılabilmektedir

Ekran ve Liste Dizaynı

Esn Web içinde ekranlarda zorunlu alanları ayarlayabilir, fazla gelen alanları kaldırabilirsiniz. Aynı şekilde tüm listelerde sıralamayı değiştirebilir, görmek istediğiniz alanları listeye ekleyebilir veya görmek istemediğiniz alanları kaldırabilirsiniz

Otomatik Raporlama

Esn Web Crm Programı üzerine girilen kayıtlar periyodik olarak kullanıcı veya firma yetkililerine mail atılabilmektedir. Saatlik, günlük veya haftalık otomatik raporlar hazırlanarak mail gönderilebilmektedir.

Raporlama

Crm yazılımı içinde girmiş olduğunuz bilgilere göre raporlar alınabilmektedir. Yapılan görüşmelerden verilen tekliflere, proje yönetiminden servis ve depo yönetimine kadar detaylı raporlar hazırlanabilmektedir.

Sık Sorulan Sorular


Esn online crm programı veri tabanı kendi sunucularınızda veya Esn Sistem Yazılım firmasına ait olan sunucularda barındırılabilmektedir. Kendi sunucularınızda barındırma yapmak istediğiniz takdirde uygun server ve internet alt yapısı için tarafımızdan görüş ve öneri alabilirsiniz.

Her kullanıcı kendisine verilen kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giriş yapmalıdır. Sistem yöneticisi açılan tüm kullanıcılara yetkiler tanımlayarak hangi menüde işlem yapacağını belirtebilmektedir. Böylece her kullanıcı yetkisi dahilindeki menülerde işlem yapmaktadır.

Çalışmış olduğunuz sistemden verileri excel ortamına aldıktan sonra excel dosyalarında yapılacak düzenlemeler ile verileriniz sisteme aktarılabilmektedir. Böylece veri kaybı olmadan sistemi aynen kullanmaya devam edebilirsiniz.

Excel ortamından her türlü bilgiyi teknik imkanlar elverdiği sürece düzenleyerek sisteme adapte edebilmekteyiz.

Çalışmaya başladığımız tüm müşterilerimiz ile gizlilik sözleşmesi imzalıyoruz. Geçtiğimiz senelerde bizden ötürü herhangi müşteri datası farklı firmaların eline geçmedi. Bu konuyu oldukça önemsiyoruz. Bunun yanında verileriniz için günlük ve haftalık yedekler alıyoruz. Verilerin kendi sunucunuzda olması durumunda güvenliği tamamen sizlere ait olacaktır.

Blog


Teklif Takip Yönetim Programı

Teklif programı ile güncel tekliflerini takip edebilir ve rahatlıkla yönetebilirsiniz. Devam eden, vazgeçilen veya rakibin satmış olduğu teklifler rahatlıkla raporlanabilmektedir.

Kolay Teklif Programı

Teklif hazırlama programı ile hızlı kolay teklifler hazırlayın. Teklifleri basit şekilde gönderin. Web tabanlı teklif programı ile online her yerden teklif oluşturun

Etiketler; online teklif programı, web tabanlı teklif programı, medikal teklif programı, teklif takip programı, teklif takip programı, mobil teklif programı, teklif takip programı, teklif yönetim programı, teklif hazırlama programı, teklif gönderme programı, müşteri teklif programı