Motosiklet Servis Programı

Motosiklet Servis Programı

Oto servis programı motosiklet servislerine hitap edecek şekilde geliştirilmektedir. Motosiklet bakım ve onarımı yapan firmalar bunun yanında satmış oldukları aksesuarları ürün kartı şeklinde girerek detaylı stok takibi yapabilmektedir.

Motosiklet servis programı kullanan firmalar servise gelen motosiklete ait ruhsat sahibini tanımlayabilmektedir. Bunun yanında marka, model, şasi numarası bilgileri girilebilmektedir. Bu bilgiler bir sefere mahsus cari kart ve araç kartı olarak tanımlanmakta olup motosiklet ikinci kez geldiğinde tekrar girilmesi gerekmeyecektir.

Servis ve bakım için gelen motosiklete ait cari kart ve araç kartı bilgileri alındıktan sonra iş emri oluşturularak motosikletin getirildiği km, geliş sebebi, getiren kişi ve irtibat bilgileri girilerek oto servis programı programı üzerinden servis formu pdf olarak alınabilmektedir. Dilerseniz formu whatsapp veya email üzerinden müşteri ile paylaşılabilmektedir.

Yapılan servis ve bakım hizmetinden sonra yapılan işlem sonucu girilebilir, değiştirilen parçalar iş emrine kayıt edilebilir ve iş emri tek tuşla faturaya dönüştürülebilmektedir. Motosiklet daha sonra geldiğinde tek tuşla servis geçmişi görüntülenebilir, yapılan bakım ve onarımlar rahatlıkla raporlanabilmektedir.

Ücretsiz demo talebinde bulunabilir ve oto servis programı için test kullanımı sağlayabilirsiniz.