En İyi Oto Servis ProgramıEn İyi Oto Servis Programı

En İyi Oto Servis Programı

Oto servis programı satın almak istediğinizde muhtemelen en iyi oto servis programını satın almak ve kullanmak istersiniz. Firmaların çeşitli ihtiyaçlarına göre hazırlanmış ve farklı yöntemlerle kurgulanmış onlarca oto servis programı bulunmakta. Peki ama hangisi en iyisi?

En iyiyi bulmak yerine şu anda iyi bir oto servis programının kullanıcı açısından bazı özelliklere sahip olması gerekmektedir. Kolay kullanıma sahip, geliştirilebilir, satış sonrası destek alınabilen, sektörün ihtiyaçlarına göre şekillenebilen oto servis programı yeterli olarak görülebilmektedir. Kolay kullanıma sahip ve arayüzü ile kullanıcıyı yormayan, web tabanlı veya masaüstü çalışabilen oto servis programları genel olarak tercih edilebilmektedir.

Öncelike otomobil servis programları yedek parça yönetimi, finans yönetimi, servis ve bakım yönetimi modüllerinden oluşmalıdır. Oto servisler kendileri için program aldıklarında iş emri aşamasından başlayarak gelen araca ait hızlı iş emri oluşturabilmeli, oluşturulan iş emrini yazıcıdan çıktı alabilmeli, kapatılan iş emrini faturaya dönüştürebilmeli ve son aşamada tahsilat ve ödemeleri sisteme basit olarak kayıt edebilmelidir. Bu arada çoklu kullanım desteği ile aynı anda birçok kullanıcı yetkilendirmeleri yapılmış şekilde kullanım gerçekleştirebilmelidir.

Oto servis programı online ve web tabanlı çalıştığında bilgisayar bağımsız kullanıcı adı şifre ile her ortamda giriş yapabilir ve verilerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Mobil olarak çalışma imkanı olan Esn oto servis programı ios ve android cihazlardan giriş yapılarak iş emri ve diğer işlemlerin yapılmasına olanak sağlamaktadır. Servisinizde teknik personele vereceğiniz tabletler ile gelen araçlara ait iş emrini saniyeler içinde oluşturabilirsiniz. Ücretsiz demo talebinde bulunabilir ve oto servis programı için test kullanımı sağlayabilirsiniz.