Ekip Yönetimi

Özellikle True servis yönetim programlarının temel özelliği olan ekip takip ekranı ile tek bir ekranda açık olan işleri rahatlıkla takip edebilmektesiniz. Açılan fişlerin otomatik olarak ekip takip ekranına düşmesi sağlanmakta ve mouse ile sürükle bırak mantığında gerekli ekiplere yönlendirilebilmekte. Böylece açık işler gözden kaçmadan tek ekrandan takip edilebilmektedir.

Cihaz Bilgileri

Satışını yapmış olduğunuz ürüne ait kart açarak ürünün marka, model, seri numara, adres, garanti bitiş tarihi, üretim tarihi gibi detayları girerek takibini yapabilirsiniz. Daha sonra ürüne ait servis talebi geldiğinde tek tuşla ürünün özelliklerini görebilirsiniz.

Periyodik Bakım Takibi

Periyodik bakım gerektiren cihazlar ile alakalı bakım sözleşmelerini girebilir ve bakım tarihlerini programdan takip edebilirsiniz. Müşteri ile imzalanan bakım sözleşmesini başlangıç ve bitiş tarihi belirterek girebilir, periyodik bakım zamanlarını tanımlayabilir, sözleşme dökümanını ekleyebilirsiniz. Ardından True size zamanı gelen bakımları hatırlatacaktır.

Garanti Takibi

Satışı yapılan cihazın satış bilgileri girildikten sonra garanti takibide yapılabilmektedir. Servise gelen cihazın seri numarasına göre garanti sorgulaması yapılabilir. Ayrıca garanti süresi bitmeden önce True kullanıcılarına garanti bitişine yakın uyarı verilmektedir.

Web Entegrasyonu

Servis programı üzerine yapılacak web entegrasyonları ile servis bilgileri web üzerinden takip edilebilmektedir. Ayrıca müşterilere verilen kullanıcı adı ve şifre ile müşterilerin servis talebi açması ve açılan servis talebini takip etmesi sağlanabilmektedir. Web üzerinden girilen servis talepleri anında program üzerine kayıt edilebilmektedir.

Raporlar

Girilen tarih aralığına göre yapılan servislerin detaylı raporları alınabilir.

Teknisyen bazında performans değerlendirme yapılabilmektedir. Hangi teknisyen ne kadarlık iş yapmış ?

Yapılan işin türüne göre detaylı rapor alınabilmektedir. Kaç adet garantili, kaç adet ücretli iş yapılmış ?

Servis taleplerinde gelen arızalara kodlar tanımlayarak arıza kod analizi yapılabilmektedir. Hangi cihaz en fazla hangi arızayı gösteriyor ?

Ücretli yapılan işlerde alınan toplam ücret miktarı nedir ?

Serviste kullanılan yedek parçalar ile alakalı detaylı rapor alınabilir.

Ticari modülümüzü kullanan müşterilerimiz için faturalanan veya faturalandırılmayan servis fişi takibi.

Girilen tarihlere göre cihaz yada müşteri bazında tekrarlanan servisler raporu alınabilmekte.

Serviste geçirilen zamana göre teknisyen yada müşteri bazında çalışma saatleri raporu alınabilmekte.