• 2018.09

İstem Tıbbi Cihazlar Teknik Servis Programında Esn Sistem Yazılım Firmasını Seçti.

İstem Tıbbi Cihazlar medikal sektöründe satışını yapmış olduğu medikal cihazların satış sonrası teknik servis ve bakım hizmetlerini yönetebilmek amacıyla Esn Sistem Yazılım ile çalışmaya karar verdi. Açılan servis ve bakım işlemleri sahada bulunan personele yönlendirilebilmekte, sahada bulunan personel cihaz yanında servis işlemlerini online olarak Esn Mobil Android Servis Uygulamasıtamamlayabilmektedir. Ayrıca cihazlara yapılan periyodik bakım anlaşmaları sisteme kaydedilerek yapılacak olan bakımlar sistem kullanıcılarına otomatik olarak hatırlatılabilmektedir.


 • 2017.11

Sigma Pompa Aş. satış ve pazarlama faaliyetlerinde True Crm Programını seçti.

Sigma Pompa Aş. satış ve pazarlama faaliyetlerinin takibinde True Crm Programını tercih etti. Pompa Sektöründe yer alan Sigma Pompa Aş. satışını yapmış olduğu pompaların teknik özellikleri ve resimleriyle birlikte stok kartlarını oluşturduktan sonra tekliflerinde oluşturduğu stok kartlarını çağırıp resimli ve teknik özellikli teklifleri hazırlayabilmektedir. Bunun yanında yapılan satış ve pazarlama görüşmelerinde True Crm Aktivite Takibini kullanmaktadır.


 • 2017.10

Mak-ser Makina Platform Esn Mobil Android Servis Uygulamasını Seçti.

Makser Makine vinç ve personel yükseltici platformlarının satışını, kiralamasını ve satış sonrası teknik servis hizmetini vermektedir. Satışını yapmış olduğu iş makinalarını sisteme tanımlayarak satış tarihi, garanti bitiş tarihi vb detay bilgileri cihaz kartına tanımlayabilmektedir. Bunun yanında iş makinalarına yapılacak olan arıza ve bakımların teknik servis takibini yapabilmektedir. Saha personeline Esn Mobil Android Servis Uygulaması kullandırarak hem zamandan kazanıp hemde gereksiz evrak yoğunluğunu azaltabilmektedir.


 • 2017.07

Altay Grup Aş. True Crm Programını seçti.

Altay Grup Aş. sektöründe öncü firmalardan birisi ve pazarlama , proje takibi işlemlerinde True Crm Programını tercih etti.


 • 2017.03

Agb Jeneratör Aş True Teknik Servis Programını seçti.

Agb Jeneratör Aş. jeneratör sektöründe hizmet vermekte olup bakım, servis ve garanti takibi için Teknik Servis Programını tercih etti.


 • 2017.02

Murat Makina Aş. Servis Yönetiminde True Servis Programı ve Esn Mobil Uygulamasını Tercih Etti.

Murat Makina Aş. dünya genelinde servisini vermiş olduğu cihazlara ait teknik servis yönetimini True Servis Programı üzerinden takip edecek. Ayrıca Esn Mobil uygulaması ile saha personelinin anlık veri girmesi sağlanacak.


 • 2017.02

Enkosan Kompresör Aş. True Crm Programı 3 Paketini seçti.

Enkosan Kompresör Aş. Kompresör satış ve servisi yapmakta olup pazarlama, satış, muhasebe, teknik servis, depo yönetimi için True Crm Programını seçti.


 • 2017.01

Cmh Ltd Şti True Crm Profesyonel 3 Yazılımını Tercih Etti

Ankara firmalarından olan Cmh Ltd özellikle havaalanı güvenliğine yönelik satışını yaptığı cihazların bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmekte olup True Crm Profesyonel 3 versiyonu ile pazarlama aşamasından başlayarak Teklif, Sipariş ve Sevkiyat Yönetimi, Muhasebe, Satış sonrası servis ve periyodik bakım işlemlerini takip edecek.


 • 2016.12

Otomatik Raporlama Modülü Ekin Endüstriyel firmasında hayata geçirildi

Otomatik raporlama sistemi ile True Crm içine girilen veriler saatlik, günlük, haftalık yada aylık olarak istenilen mail adresine yine istenilen formatta rahatlıkla gönderilebilmekte. Gönderilen raporlar sayesinde saatlik yada günlük olarak analizler otomatik yapılabilmektedir. Programın tüm modülleri ile entegre çalışabilmekte olup istenilen modül üzerinde girilen veriler rahatlıkla analiz edilerek raporlanabilmektedir.


 • 2016.11

Esa Makine True Crm Pogramı Pro 3 Paketini Tercih Etti

Esa Makine kullanmış olduğu servis ve muhasebe programlarını tek çatı altında toplamak için True Crm Pro 3 paketini tercih etti. Ayrıca Pazarlama ve Satış yönetimi ile ilgili işlemlerinide True Crm üzerinden yürütecek olan Esa Makine, böylece pazarlama aşamasından başlayarak satış sonrası servis işlemlerine kadar tüm işlemlerini True Crm Pro 3 programında yürütecek.


 • 2016.07

Redline Uydu Sistemleri Montaj ve Servis işlemlerini True ile gerçekleştirecek

Redline Uydu Sistemleri - Dts Elektronik Montaj aşamasından başlayarak Satış, Ticari, Depo ve Satış Sonrası Teknik Servis Hizmetini True Crm Kullanarak yönetmeye karar verdi.


 • 2016.07

Açı Teknolojik Esn Mobil Android ve True Servis Programı Kullanacak

Wilo Pompa yetkili servislerinden Açı Teknojik Sistemler teknik servis takibi için True Servis Programını tercih etti. Ayrıca saha servislerini etkin kullanabilmek amacıyla Esn Mobil Android kullanmaya başlayan Açı Teknolojik Sistemler saha işlemlerini online olarak gerçekleştirebilecek.


 • 2016.04

Tamsa Makine Servis ve Crm Yönetimini Esn Mobil ile Yapacak

Yaklaşık 2010 yılından bu yana Servis, Pazarlama, Satış işlemleri için True Crm kullanan Tamsa Makina saha servis personelinin etkinliğini artırmak adına Esn Mobil Android uygulamasını kullanmaya karar verdi. Böylece merkezden açılan servisler otomatik olarak personellerin cep telefonuna gidecek, sahada çalışan personel cep telefonu üzerinden servis işlemlerini yönetip, servis geçmişlerini sorgulayabilecek.


 • 2016.02

Kota Makina True Crm Yazılımı Pro3 Programını Tercih Etti.

Ambalaj ve Shrink Makinelerinin Üretim, Satış ve Servis işlemlerini yapan Kota Makina Ltd. Şti. Pazarlama sürecinden başlayarak Teklif, Sipariş, Muhasebe ve Mobil Servis Yönetiminde True Crm ve Esn Sistem ile çalışma kararı aldı. Ayrıca servis için Esn Mobil Crm ve Satış uygulamasını kullanacak olan Kota Makina sahadaki personelinin hızlı ve güvenli şekilde işlem yapabilmesini sağlayacak.


 • 2016.02

Doğumak Büro True Fotokopi Profesyonel Paketini Seçti

Samsun Doğumak Büro Sistemleri Ltd. Şti. Servis takip işlemlerini True Fotokopi Servis Programı ile gerçekleştirecek.


 • 2016.01

Esn Mobil Servis ve Crm Android Uygulamamız Güncellendi.

Esn Mobil 2.0 versiyonu yayınlandı. Servis fişlerinin imzalanarak mail gönderilmesi, harita entegrasyonu sayesinde konum takibi, firma logolarının görüntülenmesi, teklif ve sipariş takibi. Ücretsiz demomuzu indirerek test edebilirsiniz.


 • 2016.01

Stk Makina True Crm Programı Power Paketini Seçti.

Sakarya'nın öncü firmalarından Stk Makina Gıda Makinaları Ltd. Şti. True Crm programını tercih etti. Satınalma sürecinden başlayarak sipariş, üretim, yedek parça, depo takibi, muhasebe ve satış sonrası iş süreçlerinden Esn Sistem Yazılım ile çalışmaya başladı.


 • 2015.12

Atalanta Jeneratör Servis ve Bakım Takibini True Teknik Servis Programı ile Takip Ediyor.

Jeneratör bakım ve onarımlarını yapmakta olan Atalanta Jeneratör, jeneratörlerin periyodik bakım, garanti takibi, servis süreçlerini Esn Sistem Yazılım ve True Servis Programı ile yönetme kararı aldı.


 • 2015.12

Sergaz Mutfak True Teknik Servis Programı'nı Seçti

Endüstriyel Mutfak sektöründe servis hizmeti sunmakta olan Sergaz Mutfak Ekipmanları servis yönetiminde Esn Sistem Yazılım ve True Servis Programını tercih etti.


 • 2015.12

Aktif Endüstriyel True Crm Programı Pro3 Paketini Seçti.

Öztiryakiler Mutfak ekipmanları yetkili servisi Aktif Endüstriyel Servis, Stok, Muhasebe ve Teklif takibinde Esn Sistem Yazılımı seçti.


 • 2015.12

Doğa Büro Araçları True Fotokopi Programı'nı Seçti.

Doğa Büro Araçları Ltd. Şti. Pazarlama, Satış, Sipariş, Servis Yönetimi, Muhasebe ve Depo takibinde True Fotokopi Profesyonel paketi ile çalışmaya başladı.