Ups Sektörü

Cihaz Satışı Ve Pazarlama

Satış öncesinde yapılan pazarlama aktiviteleri programa girilebilir. Bunun yanında teklif ve sipariş işlemleride True Crm aracılığı ile rahatlıkla takip edilebilir. Teklifler genelde cihaz satış, yedek parça ve bakım onarım teklifleri olarak kategorilendirilir. Kategorilendirilen teklifler daha sonra sonuçlarına göre raporlanarak analiz edilebilir. Kabul edilen teklifler tek tuşla siparişe çevrilebilir ve siparişin sevkiyat aşamaları takip edilebilir.

Servis İşlemleri

Açılan müşteri kartlarının ardından servis departmanı için cihazların bilgileride önem arz etmektedir. Cihazın marka, model, seri numara, üretim tarihi, satış tarihi gibi bilgileri cihaz kartı olarak tanımlanabilir. Ardından müşteriye verilen servis işlemi açılan cihaz kartı seçilerek rahatlıkla takip edilebilir. Bunun yanında gelen servis talepleri rahatlıkla açılarak Ekip Takip ekranı ile ekiplere yönlendirilebilir.

Bakım Sözleşmeleri ve Akü Takibi

Müşteri ile yapılan bakım sözleşmeleri True Crm ile rahatlıkla takip edilebilir. Açılan bakım sözleşmeleri başlangıç ve bitiş tarihi ile birlikte sözleşmeye dahil olan cihaz, cihaza uygulanacak olan periyodik bakım tarihleri girilebilir. True Crm girilen bakım tarihleri gelmeden sizi uyaracaktır. Ayrıca sözleşme tarihi bitmeden sizi uyaracaktır. Ayrıca cihazlarda bulunan akülerin belirli bir ömre sahip olmasından dolayı periyodik olarak değiştirilmesi gerekmektedir. Böylece Ups Firmaları için cihazlardaki akülerin takibi yapılabilmektedir.