Güvenlik Sektörü

Güvenlik sistemi satışı yapan firmalar için teklif hazırlama süreci oldukça zahmetli olabilmektedir. Bu nedenle True Crm programında teklif edilecek ürünlere kartlar açılarak özellik ve resimler girilebilmektedir. Ayrıca ürünler kendi aralarında gruplanarak teklifte seçim yapılması oldukça kolaylaşmaktadı. Böylece True Crm ile teklif hazırlama süreci oldukça hız kazanmaktadır.

Servis İşlemleri

Açılan müşteri kartlarının ardından servis departmanı için cihazların bilgileride önem arz etmektedir. Satışı yapılmış olan güvenlik sisteminin marka, model, seri numara, üretim tarihi, satış tarihi gibi bilgileri pompa kartı olarak tanımlanabilir. Ardından müşteriye verilen servis işlemi açılan pompa kartı seçilerek rahatlıkla takip edilebilir. Bunun yanında gelen servis talepleri rahatlıkla açılarak Ekip Takip ekranı ile ekiplere yönlendirilebilir.

Müşteri Aidatları ve Otomatik Faturalandırma

Güvenlik firmalarında müşterilerle yapılan anlaşma neticesinde alınan aidatlar müşteri kartlarına işlenerek her ay toplu şekilde faturalandırılabilmektedir. Böylece fatura girme zahmetinden kurtularak fatura işlemleri pratik bir şekilde yapılabilmektedir.