Stok El Terminali

Esn Sistem Stok El Terminali uygulaması sayesinde stok sayım, irsaliye, raf takibi vb gibi işlemleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Android uyumlu el terminallerine yüklenen uygulamamız ile online olarak depo işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Stok el terminali barkod ve karekodu desteklemektedir. Barkodu okutulan ürüne ait bilgiler rahatlıkla görülebildiği gibi el terminali üzerinden düzeltme işlemleride yapılabilmektedir.


Sayım İşlemleri

Sayım işlemleri online olarak yapılabilmektedir. Uygulama üzerinden açılan sayım fişi ile ister birer birer ister barkod okutulduktan sonra sayılan adet yazılarak stok sayım işlemi el terminali üzerinden yapılabilmektedir.

İrsaliye

Alış, satış, konsinye irsaliye fişleri oluşturularak irsaliyeye ait stoklar barkod yardımı ile eklenebilmektedir. Oluşturulan irsaliye sisteme online olarak kaydedilmektedir.

Raf Takibi

Depo içinde oluşturulan raflar stok kartlarına tanımlanabilmektedir. Depolar arası giriş çıkış işlemleri yapılabildiği gibi farklı raflara konulan ürünlerinde raflar arasındaki işlemleride yapılabilmektedir.

Mal Teslim

İrsaliyesi veya faturası oluşturulan ürünlerin teslimi için yapılan ekran sayesinde girilen irsaliye veya fatura numarasından sonra ürünler okutularak teslim işlemi yapılabilmektedir.

Depo Transferi

Sisteme tanıtılan depolar sayesinde iki depo arasında transfer işlemleri yapılabilmektedir.

Barkod Yazdırma

El terminalinden bluetooth etiket yazıcılarına yazdırma işlemi yapılabilmektedir. Yazdırılan etiketin boyutu ve dizaynı firmanıza özel yapılabilmektedir.

Ekran Görüntüleri

Başlıca Kullanılan Sektörler

Asansör Deniz Motorları Hidrofor Isıtma Soğutma Elektronik

Ups Beyaz Eşya Pompa Kimya Fotokopi Kompresör

Jeneratör Güvenlik Havuz Medikal İş Makinaları