Garanti Kapsamında Verilen Hizmetler

Satın alınan her program için garanti kapsamında eğitim hizmeti verilir. Eğitim süresi, her paket için farklı seanslarda olabilir ve satış aşamasında bu bilgi müşteriye verilir. Müşteri programın kuruluş tarihinden itibaren 3 ay içinde eğitim hizmetini tamamlamalıdır. Belirtilen süre içinde tamamlanmaması durumunda müşteri garanti kapsamında eğitim hizmeti hakkını kaybeder.

Satın alınan her program için garanti kapsamında 3 ay destek hizmeti verilir. Garanti kapsamında verilen destek hizmeti telefon ile veya uzak bağlantı yöntemi ile sağlanır. Bu sürenin tamamlanmasından sonra ihtiyaç olabilecek destek hizmetleri için destek ücreti talep edilir. Müşteri eğer tercih ederse senelik bakım anlaşması yaparak destek hizmetlerinden faydalanmaya devam edebilir.

Satın alınan her programın form dizaynları garanti kapsamında yapılır. Fatura, irsaliye, teklif, sipariş, teknik servis formu v.b. gibi form dizaynları eğitim süresi içinde garanti kapsamında yapılır. Her form için bir adet dizayn çalışması yapılır. Benzer form sayısının birden fazla olması durumunda her form için ayrıca ücret talep edilir.

Garanti Kapsamı Dışında Ücretli Verilen Hizmetler

Aşağıdaki hizmetlerimiz müşterinin 3 aylık garanti süresi dolduğunda bakım ve destek anlaşması imzalamadığı durumda geçerlidir. Verilen ücretli hizmetlerimiz için Esn Sistem destek ekibinden güncel fiyatları alabilirsiniz.

Garanti süresi sonunda verilen her türlü telefon, uzak bağlantı, yerinde eğitim, yerinde destek, form dizaynları, data aktarımları, yıllık cari devir ücretli olarak yapılmaktadır. Garanti kapsamı dışında programdan kaynaklı hatalar için ücret talep edilmemektedir.