Satınalma Yönetimi

Firmalar için en önemli süreçlerden bir taneside satınalma sürecidir. Tedarikçi kartlarınızı tanımladıktan sonra satın aldığınız ve satışını yapmış olduğunuz ürünlerin stok kartını açabilirsiniz. Ardından firmalardan alınan satınalma tekliflerini satınalma teklif yönetimi altına girebilirsiniz.

Satınalma Tekliflerinizi Karşılaştırın

Satınalma tekliflerinizi sisteme girdikten sonra dilerseniz önceki aldığınız tekliflerle karşılaştırabilirsiniz veya satınalma sürecinizi ortak bir kodla yöneterek satınalma ile alakalı teklifleri topladıktan sonra teklifleri birbileri ile karşılaştırarak sizin için en avantajlı olan teklifi rahatlıkla belirleyebilirsiniz.

Satınalma Tekliflerinizi Siparişe Dönüştürün

Satınalma teklifleri içersinden size en uygun olan teklifi belirledikten sonra teklifi tek tuşla siparişe dönüştürebilirsiniz. Böylece satınalma sürecinde vermiş olduğunuz siparişlerinde takibini sevkiyat takip ekranından rahatlıkla yapabilirsiniz. Siparişin teslim süresini, geliş şeklini, teslimat şeklini vb. tüm detayları sipariş ekranına girerek takip edebilirsiniz.

Sevkiyatın Son Durumunu Takip Edin

Tedarik ettiğiniz ürünlerin irsaliyesi yada faturası geldiğinde sisteme girerek açık durumda bekleyen siparişleride sonlandırmış olursunuz.Böylece satınalma süreci sonlandırılmış olur.