Otomatik Raporlama

Özellikle bulunduğu sektörde proje bazlı çalışan firmaların ihtiyacına göre hazırlanmıştır. Uzun süreli işlerde öncelikle her proje için proje kartları açıldıktan sonra tahmini geçecek süre ve projenin adımları yazılabilmektedir. Ayrıca proje kartlarına proje sorumlularıda yazılabilmektedir.

True Crm üzerinde çalışan Otomatik Raporlama uygulaması sayesinde Yönetici veya Sistem Kullanıcılarının istemiş olduğu raporlar server üzerinde hazırlanarak kullanıcı maillerine otomatik olarak rapor halinde atılmaktadır. Böylece yönetici veya kullanıcıların Crm içersine girmeden raporlama alması sağlanmaktadır.

True Crm Programına kaydedilen tüm datalar rahatlıkla rapor için kullanılabilmektedir. Bu nedenle programa girilen bilgiler rahatlıkla ayarlanabilir, kullanıcıların bu bilgileri girmesi zorunlu hale getirilebilir. Aşağıda otomatik raporlama ile ilgili detaylı bilgiler yer almaktadır.

Otomatik raporlamanın yapılabilmesi için server sistemine ihtiyaç duyulmaktadır. Server sistemi bulunmayan sistemlerde otomatik raporlama çalışmamaktadır.

Crm Raporlamaları Saatlik, Günlük, Haftalık, Aylık olarak periyodik bir şekilde çalıştırılabilmektedir.

İstenildiği kadar raporlama sisteme eklenebilmektedir. Raporlama sayısı konusunda herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır.

Raporlamalarda mail atılacak kullanıcılar veya yöneticiler önceden belirlenebilmekte, her rapor için ayrı ayrı tanımlanabilmektedir.

Crm Raporlamaları müşteri kartında bulunan Email adreslerine gönderilebilmektedir.

Raporlamalar Excel, Pdf veya Html şablonu şeklinde tanımlanabilmektedir.

Raporlamalar firmaya özgü olup yapılacak her çalışma ve alınacak rapor sayısına göre özel fiyatlandırma uygulanmaktadır. Konu ile ilgili bilgi almak için satış temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.